пʼятниця, 12 квітня 2013 р.

відкритий студентський архітектурний конкурс


ПРО КОНКУРС ГОЛЬФ-КЛУБ
 Інститут архітектури Національного університету «Львівська політехніка», Львівська обласна асоціація малого і середнього підприємництва, ТзОВ «Львівське торгово-виробниче підприємство «Садівник» організовують відкритий студентський архітектурний конкурс для прогресивних творчих пропозицій цілісного архітектурного рішення спортивно-відпочинкового комплексу в природному ландшафті.
Відпочинковий комплекс Гольф-Клуб повинен бути багатофункціональним обєктом і виконувати функцію придорожнього сервісу та бути ідеально поєднаним із навколишнім ландшафтом селища Запитів Камянка-Бузького району Львівської області.

Реєстрація в конкурсі триває до 31.05.2013. Потрібно вислати заповнену реєстраційну форму на е-мейл: project.mb.lp@gmail.com.

Прийом конкурсних робіт триває до 30.06.2013.

Грошові винагороди:

          перше місце – грошова премія в розмірі 6 тис. гривень

          друге місце – грошова премія в розмірі 3 тис. гривень

          третє місце – дві нагороди по 1,5 тис. гривень

Конкурс є відкритим для студентів архітектурних та художніх навчальних закладів усієї України. У ньому можна брати участь індивідуально та в групі студентів (максимум до 5 осіб), також можна зареєструвати та прислати необмежену кількість робіт (кожна зі своїм шестизначним шифром), що відповідають поставленим цілям та умовам конкурсу (див. Програма та умови).

Конкурсні пропозиції подаються у друкованому та електронному форматі.

Уся інформація доступна для скачування на сайті конкурсу: www.urbanideas.com.ua

Усі запитання можна поставити через е-мейл: project.mb.lp@gmail.com.

Крім того, роботи усіх учасників будуть експонуватися на виставці протягом 2-х тижнів, що відбуватиметься у НУ «Львівська політехніка» та будуть опубліковані на сайті конкурсу.



ПРО КОНКУРС МУЗЕЙ ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ
ПАТ «Львівобленерго» та Інститут архітектури Національного університету «Львівська політехніка» організовують відкритий студентський архітектурний конкурс для інноваційних, прогресивних, сучасних пропозицій архітектурного рішення комплексу Музею історії електрифікації, в умовах реконструкції кварталу між вулицями Городоцькою та Шевченка у Львові.
Учасникам пропонується створити міський культурний простір, який існує в діалогу із навколишнім середовищем, враховує його складну, історично сформовану індивідуальність та виконує музейно-просвітницьку функцію.

Комплекс музею електрифікації повинен стати новим атрактивним обєктом серед існуючого довкілля, внести різноманітність і активність в буденність, стати центром притягання для школярів і просто зацікавлених людей. При цьому основна його функція – інформувати та навчати такого звичного і природного для нас явища – електрики та процесу її розповсюдження – електрифікації.

Дуже важливо зуміти виразити музейну і просвітницьку функції та врахувати специфіку майбутньої експозиції.

Реєстрація в конкурсі триває до 18.06.2013. Потрібно вислати заповнену реєстраційну форму на е-мейл: project.mb.lp@gmail.com.

Прийом конкурсних робіт триває до 25.10.2013.
Повна інформація доступна для скачування на сайті конкурсу.

Усі запитання можна поставити через е-мейл: project.mb.lp@gmail.com
Конкурсні пропозиції подаються у друкованому та електронному форматі. Робота оформлюється на горизонтально розташований лист формату А-1, в правому верхньому куті зазначається шифр роботи: шестизначний з використанням арабських цифр (напр., 123456). Електронний варіант повинен бути у форматі JPG, color mode: RGB, назва файлу: реєстраційний шестизначний шифр (123456.jpg), розміром не більше 10 мВ. Конкурс є анонімним.

Грошові винагороди:

перша премія – 10.000 гривень

друга премія – 6.000 гривень          

третя премія – 4.000 гривень.

Крім того, роботи усіх учасників будуть експонуватися на виставці протягом 2-х тижнів, що відбуватиметься у НУ «Львівська політехніка» та будуть опубліковані на сайті конкурсу.

Конкурс є відкритим для студентів архітектурних та художніх навчальних закладів усієї України. У ньому можна брати участь індивідуально та в групі студентів (максимум до 5 осіб), також можна зареєструвати та прислати необмежену кількість робіт (кожна зі своїм шестизначним шифром), що відповідають поставленим цілям та умовам конкурсу (див. Програма та умови).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Друзі