пʼятниця, 12 квітня 2013 р.

відкритий студентський архітектурний конкурс


ПРО КОНКУРС ГОЛЬФ-КЛУБ
 Інститут архітектури Національного університету «Львівська політехніка», Львівська обласна асоціація малого і середнього підприємництва, ТзОВ «Львівське торгово-виробниче підприємство «Садівник» організовують відкритий студентський архітектурний конкурс для прогресивних творчих пропозицій цілісного архітектурного рішення спортивно-відпочинкового комплексу в природному ландшафті.
Відпочинковий комплекс Гольф-Клуб повинен бути багатофункціональним обєктом і виконувати функцію придорожнього сервісу та бути ідеально поєднаним із навколишнім ландшафтом селища Запитів Камянка-Бузького району Львівської області.

Реєстрація в конкурсі триває до 31.05.2013. Потрібно вислати заповнену реєстраційну форму на е-мейл: project.mb.lp@gmail.com.

Прийом конкурсних робіт триває до 30.06.2013.

Грошові винагороди:

          перше місце – грошова премія в розмірі 6 тис. гривень

          друге місце – грошова премія в розмірі 3 тис. гривень

          третє місце – дві нагороди по 1,5 тис. гривень

Конкурс є відкритим для студентів архітектурних та художніх навчальних закладів усієї України. У ньому можна брати участь індивідуально та в групі студентів (максимум до 5 осіб), також можна зареєструвати та прислати необмежену кількість робіт (кожна зі своїм шестизначним шифром), що відповідають поставленим цілям та умовам конкурсу (див. Програма та умови).

Конкурсні пропозиції подаються у друкованому та електронному форматі.

Уся інформація доступна для скачування на сайті конкурсу: www.urbanideas.com.ua

Усі запитання можна поставити через е-мейл: project.mb.lp@gmail.com.

Крім того, роботи усіх учасників будуть експонуватися на виставці протягом 2-х тижнів, що відбуватиметься у НУ «Львівська політехніка» та будуть опубліковані на сайті конкурсу.



ПРО КОНКУРС МУЗЕЙ ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ
ПАТ «Львівобленерго» та Інститут архітектури Національного університету «Львівська політехніка» організовують відкритий студентський архітектурний конкурс для інноваційних, прогресивних, сучасних пропозицій архітектурного рішення комплексу Музею історії електрифікації, в умовах реконструкції кварталу між вулицями Городоцькою та Шевченка у Львові.
Учасникам пропонується створити міський культурний простір, який існує в діалогу із навколишнім середовищем, враховує його складну, історично сформовану індивідуальність та виконує музейно-просвітницьку функцію.

Комплекс музею електрифікації повинен стати новим атрактивним обєктом серед існуючого довкілля, внести різноманітність і активність в буденність, стати центром притягання для школярів і просто зацікавлених людей. При цьому основна його функція – інформувати та навчати такого звичного і природного для нас явища – електрики та процесу її розповсюдження – електрифікації.

Дуже важливо зуміти виразити музейну і просвітницьку функції та врахувати специфіку майбутньої експозиції.

Реєстрація в конкурсі триває до 18.06.2013. Потрібно вислати заповнену реєстраційну форму на е-мейл: project.mb.lp@gmail.com.

Прийом конкурсних робіт триває до 25.10.2013.
Повна інформація доступна для скачування на сайті конкурсу.

Усі запитання можна поставити через е-мейл: project.mb.lp@gmail.com
Конкурсні пропозиції подаються у друкованому та електронному форматі. Робота оформлюється на горизонтально розташований лист формату А-1, в правому верхньому куті зазначається шифр роботи: шестизначний з використанням арабських цифр (напр., 123456). Електронний варіант повинен бути у форматі JPG, color mode: RGB, назва файлу: реєстраційний шестизначний шифр (123456.jpg), розміром не більше 10 мВ. Конкурс є анонімним.

Грошові винагороди:

перша премія – 10.000 гривень

друга премія – 6.000 гривень          

третя премія – 4.000 гривень.

Крім того, роботи усіх учасників будуть експонуватися на виставці протягом 2-х тижнів, що відбуватиметься у НУ «Львівська політехніка» та будуть опубліковані на сайті конкурсу.

Конкурс є відкритим для студентів архітектурних та художніх навчальних закладів усієї України. У ньому можна брати участь індивідуально та в групі студентів (максимум до 5 осіб), також можна зареєструвати та прислати необмежену кількість робіт (кожна зі своїм шестизначним шифром), що відповідають поставленим цілям та умовам конкурсу (див. Програма та умови).

середа, 10 квітня 2013 р.

Кради как художник


Остин КлеонКради как художник
В этой книге я обращаюсь к предыдущей
версии самого себя.
  1. Как художник смотрит на мир вокруг себя? Он решает, стоит ли украсть что-то, а потом переключается на следующую вещь.
    Глядя на мир таким образом, перестаешь гадать, что хорошо, а что плохо. Существует только то, что достойно или же, наоборот, недостойно быть позаимствованным.
    На самом деле вы смесь всего того, что решили впустить в свою жизнь. Вы сумма оказываемых на вас влияний. Гете сказал: «То, что мы любим, творит нас и придает нам форму».
  2. 2
    Не ждите, пока разберетесь в себе.
    Приступайте к делу!
    Если бы я не решился «начать творить», пока не разберусь в себе, пока не пойму, кто я и зачем живу, то до сих пор занимался бы самокопанием, а не делом.
  3. 3
    Пишите книгу, которую сами
    хотели бы прочесть
    Мой манифест таков: нарисуйте картину, которую хотели бы увидеть; начните бизнес, которым хотели бы управлять; придумайте товары, которыми хотели бы пользоваться, — делайте именно то дело, которое хотели бы видеть сделанным.
  4. 4
    Старайтесь все делать руками
    Вам следует найти способ подключить к работе свое тело. Нервы — улица с двусторонним движением, и наше тело может сообщить мозгу не меньше, чем мозг сообщает телу.
  5. 5
    Осознайте важность хобби и
    побочных проектов
    Хобби — это то, что дает, но не берет.
    Я рисую для всего мира, а музыкой занимаюсь лишь для себя и своих друзей. Каждую субботу мы на пару часов собираемся пошуметь. Никакого прессинга, никаких особых планов. Это возрождает. Это как церковь.
  6. 6
    Хорошо делайте свою работу и
    делитесь ею с людьми
    Моя формула состоит из двух частей. Первая — это «хорошо делать свою работу», что чрезвычайно тяжело. И коротких путей тут нет. Трудитесь каждый день.
    Последовать второму совету — «делитесь ею с людьми» — было сложно еще лет десять назад. Теперь же нет ничего проще: размещайте свои произведения в интернете.
  7. 7
    Забудьте о географии — она
    больше не властна над нами
    Не обязательно переезжать из того места, где живешь, чтобы оказаться связанным с миром, к которому хочешь принадлежать.
    Франц Кафка писал: «Не обязательно выходить из дома. Сядьте за стол и слушайте. Даже не слушайте — ждите. Даже не ждите, просто сидите спокойно в одиночестве. И весь мир предложит вам себя».
    А Кафка жил за сто лет до интернета!
  8. 8
    Будьте хорошими
    (весь мир — большая деревня)
    Есть только одна причина, почему я здесь: я хочу завести друзей.
  9. 9
    Будьте скучными (лишь так
    можно выполнить свою работу)
    Наличие и соблюдение графика может быть даже важнее, чем большое количество свободного времени. Бездеятельность убивает творчество. Старайтесь не сбиваться с ритма.
  10. 10
    Воспринимайте творчество
    как умение вычитать
    Мысль о том, будто можно делать все что угодно, ужасна. Ничто не парализует так сильно, как идея о неограниченных возможностях. Преодолеть творческий ступор довольно просто — нужно ограничить самого себя.

понеділок, 8 квітня 2013 р.

УСПІХІВ!!! Олені Джулі



  • Team
    Олена Джула
    архітектор
    НУ ЛП
    Україна




    Учасники

    На конкурс було  подано 122 проекти з 13 вузів України!
    Автори найкращоїдесяткиробіт!
    Журі другогу туру:
    Dessau Institute of Architecture
    Wonderland (Австрія)
    Університет Каринтія (Австрія)
    • Team
      Віталій Авдєєв
      архітектор
      ХНУБА
      Україна
    •  
    • Team
      Катерина Бокатова
      архітектор
      ПДАБА
      Україна
    • Team
      Арсеній Кузнецов
      архітектор
      ПДАБА
      Україна
    •  
    • Team
      Олена Кулаченко
      архітектор
      НАПКБ
      Україна
    • Team
      Юлія Маркелова
      архітектор
      КНУБА
      Україна
    •  
    • Team
      Катерина Романова
      архітектор
      КНУБА
      Україна
    • Team
      Євген Васильєв
      архітектор
      ПДАБА
      Україна
    •  
    • Team
      Ганна Кошарна
      архітектор
      ХНУБА
      Україна
    • Team
      Андріан Соколовський
      архітектор
      ХНУБА
      Україна
    •  

Друзі